Kategorie: Wszystkie | Hafty | Koraliki | Ogrodowe | Szydełko
RSS
wtorek, 16 czerwca 2009
Co nowego

Wyjaśniam, że nigdzie nie zaginęłam :) Choć czasem są takie dni, że wręcz chciałoby się zakopac pod ziemię, rozpłynąć. Oby takich dni jak najmniej!

Mój igielnik dotarł do właścicielki - drogą losowania została nią sama organizatorka zabawy - Eda :) Od początku planowałam, że będzie to biscornu, ponieważ bardzo podoba mi się ta właśnie forma, kształt tej uroczej poduszeczki. Kolory wybrałam żółto-pomarańczowe, ponieważ to, czego wszystkim życzę teraz to słońce i piękna pogoda! Chciałam więc troszkę tego słońca posłać Edycie :) Z jej bloga dowiedziałam się też, że zajmuje się ona szyciem, dlatego ta poduszeczka nie mogła być maleństwem, musiała mieć jakiś konkretny rozmiar! A oto i poduszeczka:

 

Niedawno dostałam od właścicielki zdjęcie oprawionego haftu, który wyszywałam dla małej Natalii. Aż serce rośnie, kiedy widzę jak pięknie wykonana została oprawa! Dziękuję Marzenko, że tak troskliwie potraktowałaś ten haft :)

 

18:06, gajeczka84 , Hafty
Link Komentarze (8) »
piątek, 05 czerwca 2009
Dostałam igielnik!

Wczoraj wieczorem w domu czekała na mnie przesyłka od Kamili, w ramach wymiany igielników zorganizowanej przez Edę :) Otworzyłam kopertę i co? Cudowne biscornu! Dziękuję Ci Kamilo :) Trafiłaś idealnie, zarówno z kolorami (cieniowana mulinka, odcienie brązu, rude - piękne) jak i z formą, biscorny bardzo mi się podobają! Zresztą pochwalę się zdjęciami - przód igielnika, z moim inicjałem - B jest śliczne, bardzo ozdobne a jednocześnie czytelne, rewelacja :)

 

 

I druga strona igielnika - również śliczna i jak starannie wyszyta! Tak samo brzegi - wiem doskonale ile cierpliwości potrzeba przy ich zszywaniu, Kamilo - śliczna praca :)

 

 

Oprócz igielnika do przesyłki dołączona była karteczka oraz pyszna czekolada (niestety, ja i czekolada.. nie dotrwała ona do zdjęć ;)) i okazało się, że Kamila studiuje w tym samym mieście, w którym i ja rok temu skończyłam studia - w pięknym Krakowie :)

 

 

Raz jeszcze bardzo Ci Kamilo dziękuję za prezent, trafiłaś dokładnie w to, co lubię! I nic się nie martw, że późno! Eda napisała - posyłamy na początku czerwca - więc ja sobie coerpliwie czekałam. Sama swoją przesyłkę posłałam dopiero wczoraj po południu, mam nadzieję że szybko dotrze do adresatki.

15:28, gajeczka84 , Hafty
Link Komentarze (6) »