Kategorie: Wszystkie | Hafty | Koraliki | Ogrodowe | Szydełko
RSS
czwartek, 16 września 2010
Zmieniam miejsce blogowania

Był sentyment, bo to pierwszy blog. Było lenistwo bo wszystko trzeba od nowa. Był żal, bo tutaj tyle postów, tyle miłych komentarzy. Było zniechęcenie do blogowania w ogóle. W końcu i moje lenistwo kiedyś ma swój kres :) Przeniosłam wszystko w nowe miejsce, bez żalu. No bo jak tęsknić za stronką ładującą się 5 minut? Za tym że notkę można dodać po kilkunastu podejściach i przeładowaniach strony? Za częstą niedostępnością serwisu? Za znikającymi postami? Za postami pojawiającymi się trzykrotnie? To proste: uciec w miejsce bardziej przyjazne.
I tak oto zapraszam na blogspot, robiąc temu serwisowi reklamę przyjaznego miejsca w sieci (choć jak widzę reklam nie trzeba, bo wiele znajomych osób pakuje manatki i z przyjemnością przenosi się właśnie tam). Mój nowy blog:

Moje haftowane hobby

Serdecznie zapraszam.

17:34, gajeczka84
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 06 września 2010
Wróciłam do blogowania :)


W czasie gdy mnie nie było wyrosły dwa delikatne tulipanki:Obrazek powolutku nabiera kształtów:Ale to nie jedyne, co robiłam w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Jeśli znajdzie się jeszcze ktoś, kto będzie chciał oglądać moje wypocinki, to będę tu dodawać kolejne fotki :)

20:49, gajeczka84
Link Komentarze (3) »